• banner1
 • banner1
 • banner3
 • Udhëzuesi i Tregut Yiwu

  Udhëzuesi i Tregut Yiwu

  Si agjent profesional Yiwu, ne mund të sigurojmë të gjithë informacionin që ju nevojitet për Yiwu Market. Mbështetje për blerjen e kombinuar të mallrave, por të paktën 10,000 USD duhet të plotësohen.
 • Zhvillim i produktit

  Zhvillim i produktit

  Nëse keni një ide të produktit, por nuk dini si ta prodhoni atë, ne mund t'ju udhëzojmë hap pas hapi, të zhvillojmë një projekt të ri për ju. Ne ndihmuam shumë klientë të arrijnë ëndrrat e tyre.
 • Përshtatja e produktit

  Përshtatja e produktit

  Ne mund të sigurojmë çdo paketim, dizajn privat për t'ju dalluar nga konkurrentët. Importi nga Kina me markën tuaj mund të rrisë avantazhin tuaj konkurrues.
 • Ekipi ynë

  Ekipi ynë

  Ne kemi një ekip profesional anglisht dhe spanjoll, departamenti i dedikuar i burimeve, departamenti i dokumentacionit, departamenti i financave, departamenti i logjistikës së magazinës, QC, etj.

Agjenti i

Sells Union është Sourcing Agent Company në Yiwu Kinë me mbi 1200 shtabe, e themeluar në 1997, kryesisht merret me shumicë të mallrave të përgjithshëm dhe lodrave. Ne gjithashtu ndërtuam zyrë në Shantou, Ningbo, Guangzhou. Shumë nga stafet tona kanë mbi 10 vjet përvojë në tregtinë e eksportit të importit, kështu që ne jemi mjaft profesionistë për të përmbushur të gjitha nevojat e llojeve të ndryshme të klientëve. Grupi ynë ka ndërtuar marrëdhënie të qëndrueshme tregtare me më shumë se 10000 fabrika kineze dhe 1500 klientë nga mbi 120 vende. Partneri juaj i besueshëm në Kinë.

Shiko më shumë

Ndihmuese e produkteve të Kinës

Ndihmoni ju që të siguroni produkte nga tregu dhe fabrikat e Kinës me çmimin më të mirë, të ndiqni prodhimin, të siguroni cilësinë dhe transportimin derë më derë. Ne kujdesemi për të gjitha fazat e importit tuaj nga Kina, rrisim konkurrencën tuaj në treg.

pse na zgjodhet ne

1. Merrni çmimin më të mirë direkt nga Fabrika. Asnjë tarifë e fshehur.
2. Bëni Auditimin e Fabrikës dhe Kontrolloni Cilësinë e Produkteve.
3. Magazinimi vetanak 20,000㎡, magazinimi falas, konsolidoni mallrat tuaj nga furnizues të ndryshëm.
4. Merrni normën më të mirë të transportit, dërgoni mallra në destinacion në kohë.
5. Një shërbim i plotë i ripaketimit të dizajnit të produktit siç kërkohet.
6. Keni mijëra artikuj në magazinë për dorëzim të menjëhershëm.
7. Zgjidhje e personalizuar e eksportit me një ndalesë për zinxhirët e supermarketeve, dyqanet e dollarit, tregtinë elektronike, tregtarët me shumicë dhe marka, etj.
8. Një shërbim i plotë pas

Shikoni Shërbimin

Qendra e lajmeve

të parë të gjitha lajmet

Produkte të veçuara

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
WhatsApp Online Chat!