• banner1
 • banner1
 • banner3
 • Водич за пазарот на Јиву

  Водич за пазарот на Јиву

  Како професионален агент Јиву, можеме да ги обезбедиме сите информации што ви требаат на пазарот Јиву. Поддршка за комбинирано купување на стоки, но треба да се исполнат најмалку 10.000 УСД.
 • Развој на производи

  Развој на производи

  Ако имате идеја за производ, но не знаете како да ја произведете, можеме да ве водиме чекор по чекор, да развиеме нов проект за вас. Им помогнавме на многу клиенти да ги остварат своите соништа.
 • Прилагодување на производот

  Прилагодување на производот

  Можеме да обезбедиме какво било приватно пакување, дизајн за да ве разликуваме од конкурентите. Увозот од Кина со ваш сопствен бренд може да ја зголеми вашата конкурентска предност.
 • Нашиот тим

  Нашиот тим

  Имаме професионален англиски и шпански тим, посветен оддел за извори, оддел за документација, оддел за финансии, оддел за логистика на магацин, КК итн.

Кина извори агент

Sells Union е компанија за извори на агенти во Јиву Кина со над 1200 вработени, основана во 1997 година, главно се занимава со трговија на големо со добра и играчки. Исто така, изградивме канцеларија во Шанту, Нингбо, Гуангжу. Многу од нашите вработени имаат над 10 години искуство во трговија со увоз за извоз, затоа сме доволно професионалци за да ги задоволиме сите потреби на различни типови клиенти. Нашата група има изградено стабилни трговски односи со повеќе од 10000 кинески фабрики и 1500 клиенти од над 120 земји. Ваш сигурен партнер во Кина.

ГЛЕДАЈ ПОВЕЌЕ

Извори на производи во Кина

Да ви помогнеме да набавувате производи од кинескиот пазар и фабриките по најдобра цена, да го следите производството, да обезбедите квалитет и испорака од врата до врата. Ние се грижиме за сите фази на вашиот увоз од Кина, ја подобруваме вашата конкурентност на пазарот.

Зошто да не изберете нас

1. Добијте најдобра цена директно од Фабрика. Нема скриен надомест.
2. Направете ревизија на фабриката и проверете го квалитетот на производите.
3. Сопствен магацин од 20,000, бесплатно складирање, консолидирајте ја вашата стока од различни добавувачи.
4. Добијте најдобра стапка на испорака, испраќајќи стока до дестинацијата на време.
5. Комплетна услуга за пакување на дизајнот на производот како што се бара.
6. Имајте илјадници артикли на залиха за непосредна испорака.
7. Персонализирано едношалтерско решение за извоз за ланци на супермаркети, продавници за долар, е-трговија, трговци на големо и брендови, итн.
8. Комплетна после услуга.

Преглед на услугата

центар за вести

види ги сите вести

Избрани производи

Испратете ја вашата порака до нас:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
WhatsApp Онлајн Chat!