Furnizime për kuzhinë

Kina Furnizime Kuzhine me shumicë

Sellersunion është udhëheqësagjent burimornë Yiwu Kinë, mbi 1200 staf, kanë magazinë 20,000 m² dhe sallë ekspozite 10,000 m².Në 23 vitet e fundit, ne kemi krijuar bashkëpunim të qëndrueshëm me 10,000+ fabrika cilësore.Shërbyer mbi 1500 supermarket, shumicë, pakicë, etj. Ne mund të kujdesemi për të gjitha fazat e importit tuaj nga Kina, të rrisim konkurrencën tuaj në treg.
Ne ofrojmë një gamë të gjerë të furnizimeve të kuzhinës me shumicë, nga enët e gatimit deri te magazinimi i kuzhinës, etj. Ju gjithashtu mund të na dërgoni foto të produkteve që ju nevojiten ose të na tregoni idenë tuaj të burimit, ne do të plotësojmë të gjitha nevojat tuaja.Ekipi ynë i projektimit mund të sigurojë gjithashtu çdo dizajn ose vepër arti të paketimit privat, duke ju lejuar të zotëroni lehtësisht produkte me etiketa private.

5

Dëshironi të gjeni më shumë furnizime të reja kuzhine?Na kontaktoni tani, ju mund të shisni lehtësisht me shumicë furnizime të reja kuzhine nga Kina.Ne kemi një shumëllojshmëri zgjidhjesh, mund të plotësojmë nevojat e llojeve të ndryshme të klientëve.
Duke qenë se jemi njohur me të gjithë tregun e Kinës, ju mund të tregtoni me shumicë edhe gjëra të tjera të nevojshme ditore përmes nesh, si produkte shtëpiake, lodra, dhurata, furnizime për kafshët shtëpiake, etj.


Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
WhatsApp Online Chat!