Zona e shkrimit

Mirësevini në vendin më të mirë për artikuj me shumicë

Furnizime për zyre dhe artikuj shkrimi me shumicë në shkollë

Sellersunion është agjenti kryesor ndihmues në Yiwu Kinë, me mbi 1200 staf, ka magazinë 20000m² dhe sallë ekspozite 10000m². Në 23 vitet e fundit, ne kemi krijuar një bashkëpunim të qëndrueshëm me 10,000+ fabrika cilësore, duke ju lejuar të merrni produktet më të fundit në treg lehtësisht. Ne kemi shërbyer mbi 1500 supermarkete, shitës me shumicë, pakicë dhe kemi një reputacion të mirë në botë. Ne mund të kujdesemi për të gjitha fazat e importit tuaj nga Kina, të rrisim konkurrencën tuaj në treg.

Ne ofrojmë një gamë gjithëpërfshirëse të furnizimeve të zyrës dhe shkresave shkollore, nga stilolapsi, fletorja, çanta shkollore deri te Dosjet. Ne kemi gjithashtu një ekip të dedikuar dizajni, kështu që pavarësisht nga kërkesat tuaja, ne kemi një zgjidhje të personalizuar që plotëson nevojat tuaja.

Hidhini një sy mbi 10,000 artikujve të rinj shkrimi

Nëse dëshironi të shihni më shumë produkte shkrimi, ose dëshironi të tregtoni me shumicë lloje të tjera mallrash të konsumit, si: dekor shtëpie, pajisje kuzhine, lodra, furnizime për kafshë, Krishtlindje, etj, thjesht na kontaktoni dhe ne do t'ju japim kuotën sa më shpejt të jetë e mundur. . Ne mund të rrisim konkurrencën tuaj në treg nga të gjitha aspektet - Partneri juaj i besueshëm në Kinë.

31

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
WhatsApp Online Chat!