Dekor i shtëpisë

Romani me shumicë dekor për shtëpinë për biznesin tuaj të suksesshëm të importit

Shitje me shumicë të të gjitha llojeve të dekorit të shtëpisë në Kinë

Eksploroni zgjedhjen e gjerë të aksesorëve për dekorimin e shtëpisë me shumicë, përfshirë jastëkë, zbukurime, dekorime muri, pasqyra dhe vazo, etj
Sellersunion është agjenti kryesor i burimeve në Yiwu në Kinë me 23 vjet përvojë, ka magazinë 20000m² dhe sallë ekspozite 10000m². Pavarësisht nëse jeni shitës me shumicë, pakicë ose dyqan online, ne mund t'ju ndihmojmë të gjeni prodhues të besueshëm në Kinë, të ndiqni prodhimin, të kontrolloni cilësinë dhe të dërgoni në vendin tuaj. Me shërbimin tonë me një ndalesë, ju mund të importoni lehtësisht të gjitha produktet nga Kina.
Agjenti juaj mund të ofrojë një sërë zgjidhjesh të etiketave private sipas kërkesave tuaja të projektimit dhe kostos, duke ju lejuar të dalloni më tej veten nga konkurrentët për sa i përket ngjyrës, paketimit, logos ose veprave të artit.

Shikoni disa produkte të reja për dekorimin e shtëpisë

Vazo Lule & Vazo & Shportë

Lule & Bar artificial

Jastëk bukurie

Dekor & Ornamente Muri

Ka shumë lloje të tjera të dekorimit të shtëpisë që nuk i kemi renditur, të tilla si:

17812840665_323115493
13924628908_107128428
12395079366_107128428
O1CN01xzYtck2Ca0sK9AsFI_!!1124988489-0-cib
HTB10KTvel1D3KVjSZFyq6zuFpXai
H2bdd7276394d442d8e71abf355588a830
H1a3a7d745633466d8ee3f6bb643c4ad9J
23530824884_1336098814

Ne fokusohemi në nevojat e përgjithshme të përditshme. Përveç dekorimit të shtëpisë, përfshin edhe: mjete kuzhine, lodra, produkte për kafshë shtëpiake, pajisje kopshtarie etj. Nëse jeni të interesuar të importoni produkte nga Kina, mjafton të na kontaktoni.


Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
WhatsApp Online Chat!